Medomet 2-rámikový Ø400 mm ručný, MINIMA

Kód: W233BNV
Tip
Neohodnotené
€390,40 €325,33 bez DPH
Skladom (1 ks)
Tangenciálny 2-rámikový medomet MINIMA, Ø400mm, s ručným pohonom.

Detailné informácie

Podrobný popis

2-rámikový diagonálny ručný medomet Ø400 pre rámiky Dadant, Dadant ½, Wielkopolska, Wielkopolska ½, Tatran B Langstroth - MINIMA
Profesionálne vybavenie pre každú včelnicu

V každej včelnici, hobby aj profesionálnej, je pre prácu najpotrebnejším zariadením medomet. Zariadenie, ktoré nám umožňuje vytočiť med z rámikov / plástov. Je neoddeliteľnou súčasťou včelára a musí spĺňať aj určité technologické podmienky. Umožnia správne fungovanie prístroja a zabezpečia najvyššiu efektivitu včelárskej práce. Je to veľmi dôležité, pretože medomety sa používajú v najdôležitejšom momente včelárskej sezóny – pri medobraní. Vďaka medometom si môžeme vychutnať lahodný med.

Profesionálne včelárske zariadenia

Tento model medometu je 2-rámikový, tangenciálne zariadenie. Prezentovaný typ je zariadenie na ručnú obsluhu, kde priemer bubna je 40 cm. Rámiky, ktoré budeme môcť v medomete točiť, môžu byť rôznych typov, pretože tento medomet poskytuje univerzálne prispôsobenie pre každý typ. Je určený pre rámy Dadant, Dadant 1/2, Wielkopolska, Wielkopolska 1/2, Tatran B a Langstroth. Medomet používa nerezový klapkový ventil 6/4”. Jeho horný nosník je práškovo lakovaný. Košík v bubne medometu je zapustený vďaka tarnamidovej objímke. Výška bubna medometu je 61 cm. Hmotnosť zariadenia je iba 10 kg. Medomet MINIMA.

Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou úplnou ponukou. Nájdete v ňom doplnky a doplnkové včelárske vybavenie s oblečením, umožňujúce efektívne včelárske aktivity. Ak chcete zvýšiť efektivitu svojej práce – vsaďte na profesionálne produkty od skúseného výrobcu.

Technické dáta:

- priemer bubna: Ø400 mm

- typ rámu: univerzálny

- pohon: manuálny

- ventil: klapka z nehrdzavejúcej ocele 6/4”

- horný nosník: práškovo lakovaný plech 425 x 65 x 3 mm

- plexisklo: 3 mm

- veľkosť oka: 35 x 20 mm

- nastavenie koša v bubne: tarnamidová manžeta

- výška bubna: 610 mm

- hmotnosť: 10 kg

- rozmery: dĺžka 670, šírka 440, výška 1030 mm

Ďalšie údaje:

- medomet pre svojpomocnú montáž, balený v kartónovej krabici

- rozmery balenia: dĺžka 480, šírka 480, výška 780 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Tangenciálne medomety
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: