EFB rýchly testovací kazetový súbor na diagnostiku hniloby včelieho plodu

Kód: 1503
Neohodnotené
€12,50 €10,42 bez DPH
Skladom (>20 ks)

EFB rýchly testovací kazetový súbor na diagnostiku hniloby včelieho plodu

Detailné informácie

Podrobný popis

Diagnostické súpravy VITA AFB boli vyvinuté pre spoločnosť Vita (Europe) Ltd. v Centrálnom vedeckom laboratóriu vo Veľkej Británii.

Boli navrhnuté na rýchlu diagnostiku hniloby včelieho plodu infikovaných lariev medonosnej včely.

Súprava je založená na technológii podobnej tým, ktoré sa používajú v vysokej účinnosti tehotenských testoch a reaguje špecificky na protilátky spojené s patogénom Melissococcus pluton, spôsobujúcu hnilobu včelieho plodu.

Obsah súpravy: 

1 x fľaša na extrakciu obsahujúca 5 ml pufru a rozdrviace gule. Obsahuje 0,05% sodíku azidu ako konzervačný prostriedok.

1 x testovacia kazeta v fóliovom obale.

1 x špachtľa

1 x pipeta

1 x návod na použitie

Každé balenie obsahuje sačok s kremíkovým gélovým prostriedkom na odvlhčenie. Vyhnite sa kontaktu so pokožkou. Po nanesení testovanej vzorky na testovaciu kazetu ju udržiavajte vodorovne. Na zadnej strane testovacej kazety je štítok, na ktorý je možné zaznamenať informácie ako popis vzorky, dátum a výsledok. Na zadnej strane je tiež číslo série každej testovacej dosky.

Vzorky

Celá alebo časť larvy môže byť použitá na testovanie. Pre optimálne výsledky sa však odporúča použiť celú infikovanú larvu.

Manipulácia s testovacou kazetou

Súprava je určená na jednorazové použitie. Fóliový obal by mal byť neporušený a skladovaný pri izbovej teplote: 15-25 C. Po porušení fóliového obalu nie je garantovaný dátum expirácie testu. Po otvorení sa odporúča ju použiť čo najskôr. Pred použitím súpravy si prečítajte návod. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Preliečenie včelstiev
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: