BROS automatický hasiaci prístroj na osy a sršne 400 ml

Kód: 1821
Neohodnotené
€9,50 €7,92 bez DPH
Skladom (1 ks)

Aerosól na boj s osami a sršňami a ničenie ich hniezd.

Detailné informácie

Podrobný popis

Aerosól na boj s osami a sršňami a ničenie ich hniezd.

Obzvlášť užitočný pri odstraňovaní ťažko dostupných a skrytých hniezd, napríklad na povalách, povalách, pod škridlami, vo vnútri stien, v komínoch, tiež v podhľadoch, roletových boxoch atď. prúdová hadica, vďaka ktorej sa prípravok nastrieka rôznymi smermi a veľmi presne vyplní chránený priestor.

Nádoba s prípravkom sa po odblokovaní ventilu sama vyprázdni, vďaka čomu sa čas strávený v blízkosti zásuvky obmedzí na minimum. Špeciálna rukoväť umožňuje stabilnú montáž produktu v mieste použitia.

Sada obsahuje 1,5 metrovú hadicu, aerosólový prípravok a držiak na plechovku.


Pred použitím pretrepte. Striekajte skoro ráno alebo večer, keď je hmyz menej aktívny.

Aby ste sa dostali k hniezdam na ťažko dostupných miestach, umiestnite koniec hadice čo najbližšie k hniezdu, ktorú chcete vybrať. Uistite sa, že existuje prirodzený otvor alebo medzera, aby ste dosiahli priestor, kde sa nachádza hniezdo, a ak nie, vyvŕtajte vhodný otvor pomocou vŕtačky. Vložte plechovku do pripevneného držiaka (horná časť plechovky s ventilom by mala byť bližšie k okraju), nasaďte hadicu na ventil a držiak s plechovkou zaveste v blízkosti miesta použitia. Potom umiestnite koniec hadice do blízkosti hniezda a v prípade potreby ju prevlečte cez pripravený otvor.

Pozor! Umiestnite a upevnite koniec hadice tak, aby produkt uvoľnený pod tlakom nespôsobil jej vysunutie alebo zmenu smeru striekania. Hniezdo a jeho vchod veľkoryso postriekajte. Za týmto účelom odomknite ventil stlačením uzamykacej páky. Pozor! Stlačením ventilu sa plechovka automaticky úplne vyprázdni.

Prípravok bojuje proti osám a sršňom, ktoré sa vracajú do svojich hniezd niekoľko dní po postreku. Hniezdo je možné odstrániť najskôr 24 hodín po zákroku.

Pri aktivácii hasiaceho prístroja nedržte koniec hadice v rukách. Odstraňovanie osích a sršňích hniezd sa odporúča zveriť odborným firmám a ak ich odstraňujete sami, mali by ste nosiť špeciálny ochranný odev (napr. včelársky oblek s tvárovým štítom) a dbať na zvýšenú opatrnosť.

Biocídne výrobky by sa mali používať opatrne. Pred každým použitím si prečítajte etiketu a informácie o produkte.

Dodatočné parametre

Kategória: Pasce na sršne, osy a dezinsekcia
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: