Ekofytol®

Kód: 003
Neohodnotené
€6,50 €5,42 bez DPH
Skladom (>5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie a popis veterinárneho prípravku

Hustá viskózna tekutina tmavohnedej farby s vôňou ihličia a cesnaku, v 50ml plastovej fľaštičke, v kartónovej krabičke. Obsah: extrakt z ihličia, cesnakový olej , morská soľ, čistená voda.

Kategória zvierat

Včely.

Charakteristika

Koncentrovaný veterinárny prípravok obsahujúci extrakt z ihličia, cesnakový olej, morskú soľ. Zvyšuje odolnosť včelstva voči nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia, podporuje zdravý rast a rozvoj včelstva. Biologicky aktívne látky Ekofytolu® stimulujú plodovanie matky, produkciu materskej a kŕmnej kašičky, zvyšujú vitalitu a produktivitu včelstva, zvyšujú rast tukového telesa včiel a percento úspešného prezimovania rodiny. Svojim profylaktickým účinkom Ekofytol® zabezpečuje ekologicky čisté a zdravé včelstvá, a tým produkciu medu bez reziduí.

Spôsob použitia

Ekofytol® sa používa na jar, po prvom prelete včiel a na jeseň, alebo pri prvých príznakoch ochorení. Aplikuje sa do cukrového a roztoku (1:1) pri teplote 35-40°C v pomere 10ml Ekofytolu® na 1l cukrového sirupu. Pripravený roztok sa pridáva do kŕmidiel – 0,5l na stredne silné včelstvo. Kŕmenie sa vykonáva 3-4 krát s odstupom 3 dní.

Upozornenia

Osobitne sa odporúča používať Ekofytol® počas jesenného kŕmenia včiel, na podporu oslabených včelstiev. Med získaný z takto ošetrených včelstiev (podľa priloženého návodu), sa môže použiť na potravinárske účely bez obmedzení.

Veľkosť balenia

50 ml

Spôsob uchovávania

Uchovávajte v originálnom uzatvorenom obale na suchom tmavom mieste, nedostupnom zvieratám, oddelenom od liečiv, pri teplote 0 – 25°C. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí.

Čas použiteľnosti

3 roky odo dňa výroby. Viď na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Preliečenie včelstiev
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie